• Zawodniczki turnieju na tle boiska szkolnego
          • TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

• W dniu 16.09.2021 r. na boisku szkolnym w Niewieścinie odbył się międzypowiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt (rocznik 2008 i młodsze) w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie MiŚ – My i Świat. Zwycięstwo w turnieju przypadło gospodyniom, drużynie SP Niewieścin.

Drugie miejsce zajął zespół SP Pruszcz, trzecie SP Łowinek, a czwarte drużyna SP Kozielec. Wszystkie zespoły zostały uhonorowane sportowymi nagrodami. Wyróżniono także najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Zuzanna Jaworska z Pruszcza oraz najlepszą bramkarkę, Amelię Bzdawską z Kozielca. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy!

Turniejowi towarzyszyła wystawa eksponatów zgromadzonych w Izbie Pamięci w Zbrachlinie. Natomiast w ramach profilaktyki zdrowotnej można się było zapoznać z zasadami działania defibrylatora. Chętni mieli też możliwość skorzystania z różnego rodzaju gogli: narkogogle, ITgogle i alkogogle.

• Elektroniczna Skrzynka Podawcza

• Elektroniczna Skrzynka Podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.W celu dostarczenia do naszej Szkoły dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl.  Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Szkoły Podstawowej im.Marii Konopnickiej w Niewieścinie.

Adres skrytki na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) /sp_niewiescin/SkrytkaESP.

• ZEBRANIA Z RODZICAMI 6 września 2021 roku

• Wszystkie zebrania odbędą się w budynku szkoły w NIEWIEŚCINIE. Przydział klas będzie wywieszony przy wejściu do szkoły. Prosimy stosować się do reżimu sanitarnego tzn. zachować dystans społeczny, założyć maseczkę oraz zdezynfekować dłonie.

• Przedszkole 3-4 latki godz. 17.00
            • Przedszkole 5-6 latki godz.17.00