• Rozkład autobusów podczas wakacji

• 14.07.2022
        • W związku z trwającymi pracami przy budowie S5, mieszkańcy Luszkowa muszą niestety korzystać z przystanków autobusowych zlokalizowanych przy drodze dojazdowej w Zbrachlinie.

Na początku sierpnia wykonawca planuje zakończenie budowy brakującego odcinka drogi dojazdowej z Luszkowa w kierunku węzła Gruczno.

Oznacza to przywrócenie komunikacji autobusowej bezpośrednio w miejscowości Luszkowo.

Rozkład jazdy autobusów w roku szkolnym https://spniewiescin.edupage.org/a/rozklad-jazdy-autobusow

• Wyprawka 5 - 6 latka (grupa 0s)

• 13.07.2022

Wyprawka:

• kapcie (podpisane) ;
          • ubrania na zmianę (bluzka z długim rękawem, bluzka z krótkim rękawem, spodnie, skarpetki, majtki)  spakowane w woreczek, który jest podpisany);
          • duży ręcznik papierowy (2x na cały rok);
          • chusteczki nawilżone;
          • chusteczki higieniczne w pudełku;
          • teczka z gumką (podpisana);
          • ryza papieru,
          • kolorowanka (podpisana);
          • strój na gimnastykę (koszulka z krótkim rękawem + spodenki – zapakowane w woreczek z materiału- podpisany);
          • składka na materiały plastyczne na cały rok- do uzgodnienia na pierwszym zebraniu

BOX „Ciekawa zabawa. 6 - latki. Zestaw dla dziecka” (kolor ciemnoniebieski)

Autorzy: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Nowa Era

BOX „Ciekawa zabawa. 5 - latki. Zestaw kart pracy grupa mieszana 5-6-latki”

(kolor jasnoniebieski)

Autorzy: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Nowa Era

• Wyprawka 3 - 4 - 5 latka (grupa 0m)

• 13.07.2022

- kapcie (podpisane)

- ubrania na zmianę: bluzka z długim i krótkim rękawem, spodnie 2 x, skarpetki, majtki 2 x (w podpisanym worku)

- ręcznik papierowy (2 rolki na miesiąc)

- chusteczki nawilżane (2 x na cały rok)

- chusteczki higieniczne w pudełku (1 x na miesiąc)

- kolorowanka (podpisana)

- teczka z gumką (podpisana)

- ryza papieru ksero

- materiały plastyczne na cały rok – proszę nie kupować - do uzgodnienia

5-LATKI:

- Ciekawa zabawa. Pięciolatki w grupie mieszanej 5-6-latki. Zestaw dla dziecka. Wyd. Nowa Era (niebieski box)

- Jesteśmy dziećmi Boga – ćwiczenia, aut. Władysław Kubik, wyd. WAM Kraków

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

• 06.07.2022
        • Uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo wysokie wyniki z egzaminu ósmoklasisty tj.

1/ JĘZYK POLSKI szkoła 55% - stanin 4

• gmina 56%
          • powiat 54%
          • województwo 58%
          • kraj 60%

2/ MATEMATYKA

• szkoła 73% - stanin 8
          • gmina 57%
          • powiat 51%
          • województwo 53%
          • kraj 57%

3/ JĘZYK ANGIELSKI

• szkoła 81% - stanin 8
          • gmina 63%
          • powiat 58%
          • województwo 63%
          • kraj 67%

Drodzy absolwenci! Serdecznie Wam gratuluję, osiągnęliście naprawdę ogromny sukces. Podziękowania składam nauczycielom, którzy dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy pomogli Wam w drodze do sukcesu :) Wszystkim Wam należy się zasłużony wypoczynek.

ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ

Zaświadczenia z OKE będą wydawane od piątku 8 lipca, od godziny 8.00 - 14.00.

TERMINY

Od 8 - 12 lipca kandydaci będą mogli uzupełnić wnioski lub złożyć nowe oraz złożyć zaświadczenie z wynikiem egzaminu.

Iwona Manys - dyrektor szkoły