• Rozkład jazdy autobusów

    •  Rozkład autobusów podczas wakacji:

      W związku z trwającymi pracami przy budowie S5, mieszkańcy Luszkowa muszą niestety korzystać z przystanków autobusowych zlokalizowanych przy drodze dojazdowej w Zbrachlinie.
      Na początku sierpnia wykonawca planuje zakończenie budowy brakującego odcinka drogi dojazdowej z Luszkowa w kierunku węzła Gruczno.
      Oznacza to przywrócenie komunikacji autobusowej bezpośrednio w miejscowości Luszkowo.





      Szkoła Podstawowa  Niewieścin

      Przyjazdy        Autobus nr 2

      Godzina

      Miejscowość

      7:09

      Pruszcz szkoła

      7:17

      Zawada I

      7:18

      Zawada IV

      7:22

      Niewieścin II

      7:23

      Niewieścin III

      7:27

      Niewieścin IV krzyż

      7:30

      Niewieścin szkoła

      7:33

      Niewieścin S5

      7:34

      Zbrachlin S5

      7:41

      Zbrachlin szkoła

      7:45

      Luszkowo osiedle

      7:47

      Zbrachlin I

      7:50

      Zbrachlin II

      7:53

      Topolno dół

      7:54

      Topolno II

      7:56

      Konstantowo I

      7:58

      Konstantowo II

      7:59

      Cieleszyn I

      8:01

      Cieleszyn-Zbrachlin

      8:06

      Zbrachlin szkoła

      8:09

      Zbrachlin II S5

      8:11

      Niewieścin S5

      8:13

      Niewieścin szkoła

      8:16

      Niewieścin S5

      8:18

      Zbrachlin S5

      8:23

      Zbrachlin Motel S5

      8:25

      Zbrachlin

      8:26

      Wałdowo

      8:30

      Pruszcz szkoła

       

      Przyjazdy   Autobus  nr 3

      Godzina

      Miejscowość

      7:44

      Pruszcz szkoła

      7:45

      Pruszcz UG

      7:46

      Wałdowo

      7:48

      Zbrachlin

      7:59

      Małociechowo

      8:04

      Luszkówko

      8:05

      Zbrachlin szkoła

      8:07

      Niewieścin S5

      8:10

      Niewieścin szkoła

      8:20

      Pruszcz szkoła

       


      Szkoła Podstawowa  Niewieścin

      Odjazd I  Autobus  nr 2

      Godzina

      Miejscowość

      12:45

      Pruszcz szkoła

      12:47

      Wałdowo

      12:50

      Wałdowo skrzyżowanie z Zawadą

      13:05

      Niewieścin szkoła

      13:08

      Niewieścin IV

      13:10

      Niewieścin III

      13:11

      Niewieścin II

      13:13

      Zawada IV

      13:15

      Zawada I

      13:23

      Niewieścin szkoła

      13:26

      Niewieścin  S5

      13:28

      Zbrachlin  II   S5

      13:30

      Cieleszyn-Zbrachlin

      13:32

      Cieleszyn I

      13:34

      Konstantowo II

      13:36

      Konstantowo I

      13:38

      Topolno II

      13:41

      Topolno dół

      13:44

      Zbrachlin II Topolno sklep

      13:46

      Zbrachlin I

      13:49

      Zbrachlin szkoła

      13:55

      Luszkowo osiedle

      14:00

      Luszkówko

      14:05

      Małociechowo

      14:15

      Zbrachlin

      14:17

      Wałdowo

      14:19

      Pruszcz UG

      14:25

      Pruszcz szkoła

       

      Szkoła Podstawowa  Niewieścin

      Odjazd II   Autobus nr 2

      Godzina

      Miejscowość

      14:25

      Pruszcz szkoła

      14:28

      Wałdowo

      14:31

      Wałdowo-skrzyżowanie z Zawadą

      14:40

      Niewieścin szkoła

      14:42

      Niewieścin S5

      14:44

      Zbrachlin S5

      14:46

      Zbrachlin szkoła

      14:49

      Luszkówko

      14:54

      Luszkowo

      14:59

      Zbrachlin I 

      15:01

      Zbrachlin II Topolno sklep

      15:05

      Topolno dół

      15:08

      Topolno II

      15:10

      Konstantowo I

      15:12

      Konstantowo II

      15:14

      Cieleszyn I

      15:16

      Cieleszyn-Zbrachlin

      15:20

      Zbrachlin szkoła

       

       

      Odjazd II   Autobus  nr 3

      Godzina

      Miejscowość

      14:36

      Niewieścin szkoła

      14:39

      Niewieścin IV krzyż

      14:41

      Niewieścin III

      14:42

      Niewieścin II

      14:44

      Zawada IV

      14:46

      Zawada I

      14:54

      Zbrachlin

      15:20

      Zbrachlin szkoła

       

      Szkoła Podstawowa w Niewieścinie oddział w Zbrachlinie

      Przyjazdy   Autobus nr 3

      Godzina

      Miejscowość

      7:44

      Pruszcz szkoła

      7:45

      Pruszcz UG

      7:46

      Wałdowo

      7:48

      Zbrachlin

      7:59

      Małociechowo

      8:04

      Luszkówko

      8:05

      Zbrachlin szkoła

      8:07

      Niewieścin S5

      8:10

      Niewieścin szkoła

      8:20

      Pruszcz szkoła

       

      Przyjazdy    Autobus  nr 2

      Godzina

      Miejscowość

      7:09

      Pruszcz szkoła

      7:17

      Zawada I

      7:18

      Zawada IV

      7:22

      Niewieścin II

      7:23

      Niewieścin III

      7:27

      Niewieścin IV krzyż

      7:30

      Niewieścin szkoła

      7:33

      Niewieścin S5

      7:34

      Zbrachlin S5

      7:41

      Zbrachlin szkoła

      7:45

      Luszkowo osiedle

      7:47

      Zbrachlin I

      7:50

      Zbrachlin II

      7:53

      Topolno dół

      7:54

      Topolno II

      7:56

      Konstantowo I

      7:58

      Konstantowo II

      7:59

      Cieleszyn I

      8:01

      Cieleszyn-Zbrachlin

      8:06

      Zbrachlin szkoła

      8:09

      Zbrachlin II S5

      8:11

      Niewieścin S5

      8:13

      Niewieścin szkoła

      8:16

      Niewieścin S5

      8:18

      Zbrachlin S5

      8:23

      Zbrachlin Motel S5

      8:25

      Zbrachlin

      8:26

      Wałdowo

      8:30

      Pruszcz szkoła

       

      Szkoła Podstawowa w Niewieścinie oddział w Zbrachlinie

      Odjazd I dla Zbrachlina 

      Autobus nr 4

      Godzina

      Miejscowość

      13:37

      Pruszcz szkoła

      13:39

      Wałdowo

      13:40

      Zbrachlin

      13:42

      Zbrachlin Motel S5

                  13:47

      Zbrachlin szkoła

      13:50

      Zbrachlin I

      13:52

      Zbrachlin II Topolno Sklep

      13:55

      Topolno dół

      13:57

      Topolno II

      13:59

      Konstantowo I

      14:01

      Konstantowo  II

      14:03

      Cieleszyn I

      14:05

      Cieleszyn -Zbrachlin

      14:07

      Zbrachlin II S5

      14:09

      Niewieścin S5

      14:12

      Niewieścin szkoła

      14:15

      Niewieścin IV krzyż

      14:17

      Niewieścin III Grzybek

      14:18

      Niewieścin II Lewandowscy

      14:20

      Zawada IV

      14:22

      Zawada I

      14:28

      Pruszcz szkoła

       

       

       

      Szkoła Podstawowa w Niewieścinie oddział w Zbrachlinie

       

      Odjazd I  Autobus  nr 2

      Godzina

      Miejscowość

      13:49

      Zbrachlin szkoła

      13:55

      Luszkowo

      14:00

      Luszkówko

      14:05

      Małociechowo

      14:15

      Zbrachlin

      14:17

      Wałdowo

      14:19

      Pruszcz UG

      14:25

      Pruszcz szkoła

       

        

      Szkoła Podstawowa w Niewieścinie oddział w Zbrachlinie


       

      Odjazd II   Autobus  nr 3

       

      Godzina

      Miejscowość

      14:30

      Zbrachlin szkoła

      14:32

      Zbrachlin S5

      14:34

      Niewieścin S5

      14:36

      Niewieścin szkoła

      14:39

      Niewieścin IV krzyż

      14:41

      Niewieścin III

      14:42

      Niewieścin II

      14:44

      Zawada IV

      14:46

      Zawada I

      14:54

      Zbrachlin

      Odjazd III

       

      15:20

      Zbrachlin szkoła

      15:23

      Luszkówko

      15:27

      Małociechowo

      15:37

      Luszkowo osiedle

      15:41

      Zbrachlin I

      15:43

      Zbrachlin II Topolno Sklep

      15:46

      Topolno dół

      15:49

      Topolno II

      15:51

      Konstantowo I

      15:53

      Konstantowo II

      15:54

      Cieleszyn I

      15:56

      Cieleszyn-Zbrachlin

      15:58

      Zbrachlin szkoła

      16:00

      Zbrachlin

      16:02

      Wałdowo

      16:05

      Pruszcz szkoła

       

       

      Szkoła Podstawowa w Niewieścinie oddział w Zbrachlinie


      Odjazd II   Autobus nr 2

      Godzina

      Miejscowość

      14:25

      Pruszcz szkoła

      14:28

      Wałdowo

      14:31

      Wałdowo-skrzyżowanie z Zawadą

      14:40

      Niewieścin szkoła

      14:42

      Niewieścin S5

      14:44

      Zbrachlin S5

      14:46

      Zbrachlin szkoła

      14:49

      Luszkówko

      14:54

      Luszkowo

      14:59

      Zbrachlin I 

      15:01

      Zbrachlin II Topolno sklep

      15:05

      Topolno dół

      15:08

      Topolno II

      15:10

      Konstantowo I

      15:12

      Konstantowo II

      15:14

      Cieleszyn I

      15:16

      Cieleszyn-Zbrachlin

      Odjazd III 15:20

      Zbrachlin szkoła

      15:22

      Zbrachlin II S5

      15:24

      Niewieścin S5

      15:26

      Niewieścin szkoła

      15:29

      Niewieścin IV krzyż

      15:31

      Niewieścin III

      15:32

      Niewieścin II

      15:34

      Zawada IV

      15:36

      Zawada I

      15:42

      Pruszcz szkoła