• Rozkład jazdy autobusów

    •  Trasa Autobusu Nr 2

      Godzina

      Miejscowość

      7:09

      Pruszcz szkoła

      7:17

      Zawada I

      7:18

      Zawada IV

      7:22

      Niewieścin II

      7:23

      Niewieścin III

      7:27

      Niewieścin IV

      7:30

      Niewieścin szkoła

      7:33

      Niewieścin S5

      7:34

      Zbrachlin S5

      7:41

      Zbrachlin szkoła

      7:45

      Luszkowo osiedle

      7:47

      Zbrachlin I

      7:50

      Zbrachlin II

      7:53

      Topolno dół

      7:54

      Topolno II K

      7:56

      Konstantowo I

      7:58

      Konstantowo II

      7:59

      Cieleszyn I

      8:01

      Cieleszyn-Zbrachlin

      8:06

      Zbrachlin szkoła

      8:09

      Zbrachlin II S5

      8:11

      Niewieścin S5

      8:13

      Niewieścin szkoła

      8:20

      Pruszcz szkoła

      12:50

      Pruszcz szkoła

      12:52

      Wałdowo

      12:55

      Wałdowo skrzyżowanie z Zawadą

      13:05

      Niewieścin szkoła

      13:08

      Niewieścin IV

      13:10

      Niewieścin III

      13:11

      Niewieścin II

      13:13

      Zawada IV

      13:15

      Zawada I

      13:23

      Niewieścin szkoła

      13:26

      Niewieścin  S5

      13:28

      Zbrachlin  II   S5

      13:30

      Cieleszyn-Zbrachlin

      13:32

      Cieleszyn I

      13:34

      Konstantowo II

      13:36

      Konstantowo I

      13:38

      Topolno II

      13:41

      Topolno dół

      13:44

      Zbrachlin II

      13:46

      Zbrachlin I

      13:49

      Zbrachlin szkoła

      13:55

      Luszkowo osiedle

      Trasa Autobusu Nr 2

      14:00

      Luszkówko

      14:02

      Zbrachlin 

      14:03

      Wałdowo

      14:06

      Pruszcz szkoła

      14:09

      Pruszcz (Polo Market)

      14:13

      Gołuszyce

      14:19

      Łaszewo

      14:21

      Łaszewo I

      14:26

      Łowin II

      14:30

      Pruszcz (Polo Market)

      14:33

      Pruszcz szkoła

      14:35

      Wałdowo

      14:38

      Wałdowo-skrzyżowanie z Zawadą

      14:45

      Niewieścin szkoła

      14:50

      Zbrachlin szkoła

      14:53

      Zbrachlin I

      14:55

      Zbrachlin II

      14:59

      Topolno

      15:02

      Topolno II

      15:04

      Konstantowo I

      15:06

      Konstantowo II

      15:08

      Cieleszyn I

      15:10

      Cieleszyn-Zbrachlin

      15:20

      Zbrachlin szkoła

      15:22

      Zbrachlin II S5

      15:24

      Niewieścin S5

      15:26

      Niewieścin szkoła

      15:29

      Niewieścin IV

      15:31

      Niewieścin III

      15:32

      Niewieścin II

      15:34

      Zawada IV

      15:36

      Zawada I

      15:42

      Pruszcz szkoła

      15:44

      Wałdowo

      15:47

      Wałdowo skrzyżowanie z Zawadą

      15:50

      Pruszcz szkoła

      15:53

      Pruszcz (Polo Market)

      15:57

      Gołuszyce

      16:03

      Łaszewo I

      16:05

      Łaszewo

      16:10

      Łowin II

      16:16

      Nieciszewo

      16:22

      Pruszcz (Polo Market)

      16:25

      Pruszcz szkoła

       

       

       

      Trasa Autobusu nr 3

      Godzina

      Miejscowość

      7:00

      Pruszcz szkoła

      7:06

      Pruszcz (Polo Market)

      7:10

      Gołuszyce

      7:14

      Pruszcz (Polo Market)

      7:17

      Pruszcz szkoła

      7:24

      Łaszewo I

      7:27

      Łaszewo

      7:28

      Łaszewo I

      7:33

      Łowin II

      7:39

      Nieciszewo

      7:41

      Pruszcz (Polo Market)

      7:45

      Pruszcz szkoła

      7:46

      Wałdowo

      7:48

      Zbrachlin

      7:59

      Małociechowo

      8:04

      Luszkówko

      8:05

      Zbrachlin szkoła

      8:10

      Niewieścin szkoła

      8:20

      Pruszcz szkoła

      12:55

      Pruszcz szkoła

      13:00

      Mirowice

      13:05

      Pruszcz ul. Szkolna

      13:08

      Pruszcz (Polo Market)

      13:10

      Pruszcz ul. 3 Maja

      13:13

      Pruszcz ul .Równa

      13:16

      Bagniewko

      13:17

      Bagniewko I

      13:19

      Bagniewko II

      13:21

      Bagniewo

      13:24

      Parlin DK

      13:25

      Parlin I

      13:26

      Parlin

      13:27

      Parlin

      13:31

      Małociechowo

      13:34

      Bagniewo

      13:36

      Bagniewko II

      13:38

      Bagniewko I

      13:39

      Bagniewko

      13:45

      Pruszcz szkoła

      13:50

      Mirowice

      13:55

      Pruszcz ul. Szkolna

      13:58

      Pruszcz (Polo Market)

      14:00

      Pruszcz ul. 3 Maja

      14:03

      Pruszcz ul. Równa

      14:06

      Bagniewko

      14:07

      Bagniewko I

      Trasa Autobusu nr 3

      14:09

      Bagniewko II

      14:11

      Bagniewo

      14:14

      Parlin DK

      14:15

      Parlin I

      14:16

      Parlin

      14:17

      Parlin

      14:21

      Małociechowo

      14:24

      Bagniewo

      14:26

      Bagniewko II

      14:28

      Bagniewko I

      14:29

      Bagniewko

      14:35

      Zbrachlin szkoła

      14:37

      Zbrachlin S5

      14:39

      Niewieścin S5

      14:41

      Niewieścin szkoła

      14:44

      Niewieścin IV

      14:46

      Niewieścin III

      14:47

      Niewieścin II

      14:49

      Zawada IV

      14:51

      Zawada I                   

      14:59

      Zbrachlin

      15:20

      Zbrachlin szkoła

      15:23

      Luszkówko

      15:27

      Małociechowo

      15:37

      Luszkowo osiedle

      15:41

      Zbrachlin I

      15:43

      Zbrachlin II

      15:46

      Topolno dół

      15:49

      Topolno II

      15:51

      Konstantowo I

      15:53

      Konstantowo II

      15:54

      Cieleszyn I

      15:56

      Cieleszyn-Zbrachlin

      16:06

      Pruszcz szkoła

      16:11

      Mirowice

      16:16

      Pruszcz szkoła

       Trasa Autobusu nr  4

      Godzina

      Miejscowość

      7:10

      Parlin DK

      7:11

      Parlin I

      7:12

      Parlin II

      7:13

      Parlin

      7:17

      Małociechowo

      7:20

      Bagniewo

      7:22

      Bagniewko II

      7:24

      Bagniewko I

      7:25

      Bagniewko

      7:31

      Pruszcz szkoła

      7:35

      Mirowice

      7:40

      Pruszcz ul. Szkolna

      7:45

      Pruszcz ul. Równa

      7:48

      Pruszcz ul. 3 Maja

      7:56

      Pruszcz szkoła

      7:59

      Wałdowo skrzyżowanie z Zawadą

      8:02

      Wałdowo

      8:05

      Pruszcz szkoła

      12:55

      Pruszcz szkoła

      12:58

      Pruszcz ( Polo Market)

      13:02

      Gołuszyce

      13:08

      Łaszewo

      13:10

      Łaszewo I

      13:15

      Łowin II

      13:21

      Nieciszewo

      13:27

      Pruszcz (Polo Market)

      13:30

      Pruszcz szkoła

      13:32

      Wałdowo

      13:35

      Zbrachlin I( Motel S5)

      13:40

      Zbrachlin szkoła

      13:43

      Zbrachlin I

      13:45

      Zbrachlin II

      13:48

      Topolno

      13:50

      Topolno II

      13:52

      Konstantowo I

      13:54

      Konstantowo  II

      13:56

      Cieleszyn I

      13:58

      Cieleszyn -Zbrachlin

      14:00

      Zbrachlin II S5

      14:02

      Niewieścin S5

      14:05

      Niewieścin szkoła

      14:08

      Niewieścin IV

      14:10

      Niewieścin III

      14:11

      Niewieścin II

      14:13

      Zawada IV

       

       

      Trasa Autobusu nr 4

      14:15

      Zawada I

       

      14:23

      Zbrachlin

       14:45 

      Niewieścin szkoła

      14:47

      Niewieści S5

      14:49

      Zbrachlin S5

       14:52 

      Zbrachlin szkoła 

      14:58

      Luszkowo osiedle

      15:03

      Luszkówko

      15:07

      Małociechowo

       15:18 

      Zbrachlin szkoła

      15:21

      Zbrachlin

      15:23

      Wałdowo

      15:26

      Pruszcz szkoła

       15:29

      Pruszcz (Polo Market)

      15:31

      Pruszcz ul. 3 Maja

      15:34

      Pruszcz ul. Równa

      15:37

      Bagniewko

      15:38

      Bagniewko I

      15:40

      Bagniewko II

      15:42

      Bagniewo

      15:45

      Parlin DK

      15:46

      Parlin I

      15:47

      Parlin

      15:48

      Parlin

      15:52

      Małociechowo

      15:55

      Bagniewo

      15:57

      Bagniewko II

      15:59

      Bagniewko I

      16:00

      Bagniewko

      16:05

      Pruszcz szkoła