• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• 25.08.2020
        • Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego odbędzie się:

• w Zbrachlinie o godzinie 9.00 na boisku szkolnym
          • w Niewieścinie o godzinie 10.00. na boisku szkolnym

Następnie zapraszamy na krótkie spotkania z wychowawcami, które odbędą się według harmonogramu:

• oddział przedszkolny 3-4 latki: sala 8 (Niewieścin, boczne wejście od ulicy)
          • oddział przedszkolny 5-6 latki: sala 6 (Niewieścin)
          • klasa I: sala 1 (Niewieścin)
          • klasa II: sala 4 (Niewieścin)
          • klasa III: sala 5 (Niewieścin)
          • klasa IV: sala 2 (Niewieścin)
          • klasa V: sala 1 (Zbrachlin)
          • klasa VI: sala 5 (Zbrachlin)
          • klasa VII: sala 6 (Zbrachlin)
          • klasa VIII: sala 8 (Zbrachlin)
          1. Do szkoły mogą przyjść wyłącznie dzieci zdrowe oraz rodzic/opiekun dziecka, bez objawów chorobowych, jeżeli domownicy nie przebywają na kwarantannie.
          2. Przyjmujemy zasadę, że jednemu dziecku może towarzyszyć jeden rodzic/opiekun.
          3. Wszyscy rodzice/opiekunowie zobowiązani są do zakrywania ust i nosa (maseczka, przyłbica).
          4. Od 2 września 2020 r. obowiązuje zakaz wejścia rodziców i opiekunów na teren szkoły.

W najbliższą niedzielę zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę Świętą o godz.12.00. Podczas Eucharystii będziemy modlić się o potrzebne łaski na nowy rok szkolny i katechetyczny.