• Konkurs

• Drodzy Uczniowie, z okazji zbliżającego się Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca

przygotowaliśmy dla Was konkurs plastyczno-literacko-muzyczny „Oblicza rodziny” (domowej, szkolnej, sportowej, kociej, psiej, itp.).

Chętni uczniowie mogą wykonać dowolną techniką pracę plastyczną, napisać wiersz  lub przygotować prezentację muzyczną online.

Konkurs trwa do 8 czerwca 2020 r., gotowe prace prosimy przesyłać na Messengera (plastyczna - p. Ziaja, poetycka - p. Wojciechowska i muzyczna - p. Gierba).

Na wszystkich uczestników czekają nagrody i wyróżnienia!Zachęcamy do udziału, powodzenia!

• Plan lekcji

• Wyświetl lub wydrukuj obecny plan lekcji Ta szkoła jeszcze nie opublikowała planu lekcji.
        • Zastępstwa

• Wyświetl zmiany w zastępstwach w planie lekcji Ta szkoła nie opublikowała zastępstw przez ostatnich 30 dni.