• ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
      • Najpiękniejszy List dla Ziemi

• 11.11.2020
        • >>GŁOSUJEMY NA FACEBOOKU<<

Chętni uczniowie naszej szkoły, a było ich wielu, wzięli udział w corocznej akcji pisania do Ziemi.

Na lekcjach języka polskiego oraz lekcjach bibliotecznych redagowali listy o tematyce ekologicznej.

Zainteresowanie konkursem było spore, co przełożyło się na dużą ilość prac.

Komisja, niestety, mogła wybrać tylko jeden, który wziął udział w dalszych etapach.

Był to list w formie wiersza, napisany przez Julię Prokop z kl.V, i to właśnie on wygrał szkolne eliminacje. Gratulujemy!

Kochani, od 3 do 17 listopada br. można głosować na Facebooku strony Fundacji Ekologicznej Arka. Zatem, wszystkie ręce na pokład i lajkujmy list naszej koleżanki codziennie!

Opis alternatywny zdjęć: pisanie przez uczniów "Listu dla Ziemi"