• Covid-19

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Covid-19.

Opis alternatywny zdjęć: ulotki dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas pandemii Covid -19

• Covid-19 noszenie maseczek

• W związku ze wzrostem zakażeń, od dnia 12 października 2020r.  rekomenduję zasłanianie ust i nosa przez wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły w przestrzeniach wspólnych budynku oraz na boisku szkolnym.

W miarę możliwości zwiększyliśmy dystans między ławkami uczniów, ograniczyliśmy poruszanie się uczniów w przestrzeni wspólnej (wydzielone strefy), wietrzymy pomieszczenia w ciągu dnia i dezynfekujemy ławki, klamki oraz przedmioty wspólne po zajęciach.

Iwona Manys - dyrektor szkoły

• Dzień Edukacji Narodowej

• W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października każdego roku, obchodzony będzie Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty i jest wolny od zajęć lekcyjnych.

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. Karty Nauczyciela (DzU z 2006 r., Nr 97, poz.674 z późniejszymi zmianami).

Świetlica szkolna będzie otwarta od godz. 7.00 - 14.00.

• Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych

• Dyrektor Szkoły po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego ustala następujące dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021:
            4,5 stycznia 2021 r.
            30 kwietnia 2021 r.
            25, 26, 27 maja 2021 r. (dni egzaminów zewnętrznych dla klasy VIII)
            4 czerwca 2021 r.

W tych dniach szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.